(Daniel Romańczyk) 10.  86'
19. Jacek Łosowski
zmiana Yevhenii Izdebskyi 4.
7. (Damian Zawierucha)
62' Grzegorz Szczepanik 19.
9. Marcin Dubielewicz
zmiana Jakub Pszczoła 23.
13. (Kacper Wojtczak)
46'
16. (Maciej Dulewicz) 81' Leszek Radziejewskizk 17. zmiana
23. Piotr Jakubowski   (Klaudiusz Mucha)
21. 58'
11. Paweł Rakowski
zmiana Charles Nwaogupilka 9. zmiana
27. (Patryk Kozioł)
46'  (Krystian Panek) 2. 90'+3
21. Mateusz Myśliński zk    Michał Pajkowski 24.
  LESNIK:     SPARTA:

gwizdek Andrzej Martynowicz(Gryfino)
choragiewki Bartosz Pajor, Franciszek Ciepłucha

Zwycięstwem zakończyła się ósma kolejka o mistrzostwo 4 ligi Zachodniopomorskiej w bieżącym sezonie.  Spartanie w tym meczu mieli lepsze i gorsze momenty gry ale ostatecznie o jedną bramkę w przekroju całego meczu byli zespołem lepszym. W szóstej minucie po jednej z akcji strzał na bramkę Leśnika oddał Maciej Kraśnicki. Pewną interwencją bramkarz gospodarzy spowodował iż było 0:0. Trzy minuty później strzał gospodarzy na rzut rożny paruje Marcin Cieśliński. Również w 16 minucie młody golkiper Sparty  udanie interweniował na własnym przedpolu. W kolejnych minutach gra toczyła się na połowie Leśnika lecz bez konkretnych zagrożeń. Dopiero w 37 minucie po wznowieniu gry z autu, obrona Leśnika została „rozklapana” w polu karnym. Piłka ostatecznie dotarła do Charlesa Nwaogu, który pewnym strzałem z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania. W ostatniej minucie pierwszej części spotkania, ponownie Maciej Kraśnicki oddał strzał na bramkę rywali, obroniony przez Marcina Majewskiego. Po przerwie to zespół gospodarzy zaczął grać w piłkę. Szybko to przełożyło się na oblężenie bramki Cieślińskiego, gdzie sytuacje zaczęły się mnożyć. W 53 minucie w wyniku rzutu wolnego bramkarz Sparty odbił piłkę na słupek lecz dopadł do niej napastnik Leśnika Konrad Romańczyk i strzałem z ostrego kąta doprowadził do remisu. Kilka minut później niewiele z rzutu wolnego pomylił się Grzegorz Szczepanik. W dalszych minutach gra znów była po stronie przyjezdnych, którzy co raz częściej zagrażali bramce Leśnika.  W 63 minucie arbiter spotkania nie uznaje bramki zdobytej przez Spartę.  W 69 minucie mieliśmy niecelny strzał przewrotką w wykonaniu zawodnika gospodarzy. W 73 minucie gospodarze kolejną akcje kończą niecelnym strzałem.  W 77 minucie kolejny rzut wolny przyjezdnych był bliski powodzenia. Ostatecznie golkiper Leśnika przeniósł piłkę nad poprzeczką.  Kilkadziesiąt sekund później po rzucie rożnym, w zamieszaniu podbramkowym, pada bramka na 2:1 dla Sparty. Jej zdobywcą okazał się Witold Klym.  Ostatnie minuty należały jednak do gospodarzy.  Ci oddali trzy strzały na bramkę Cieślińskiego z czego jeden okazał się celny i jednocześnie skutecznie obroniony przez bramkarza Sparty. To oznaczało, iż mecz 8 kolejki zakończył się zdobyciem kompletu punktów.