(Leszek Radziejewski) 17.  81'
5. Adrian Pacyk
zmiana Yevhenii Izdebskyizk 4.
3. (Paweł Kibitlewski)
46' Oskar Szczepanik 6.
zmiana Charles Nwaogu 9.
27. (Piotr Kowalczyk) 77' Jakub Pszczoła 8.
14. Bartłomiej Woźniak   Witold Klym
18.
8. Wiktor Wasyłyszyn
zmiana Mateusz Jabłonowski 16. zmiana
17. (Marcin Resiak)pilka
46'  (Michał Stolarek) 14. 72'
16. Dawid Sobol zmiana
21. (Sławomir Bakiewicz)  72'

LECH:     SPARTA:

gwizdek Łukasz Wilk(Stargard)
choragiewki Tomasz Bryła, Patryk Kunikowski

Spotkanie w Czaplinku miało dwie różne połowy. W tej pierwszej, zespół gości mógł i powinien zdobyć kilka bramek czego ostatecznie nie uczynił, w drugiej zaś coraz śmielej zaczęli poczynać sobie gospodarze. Ostatecznie bramki zdobyli po rzucie karnym i akcji z kontry. W pierwszej minucie „oko w oko” z bramkarzem Lecha stanął Charles Nwaogu i uderzył obok słupka bramki Oskara Rechtzigiela. W 12 minucie ten sam zawodnik próbował oddać strzał z dalszej odległości ale znacząco się pomylił. W 15 minucie zza linii pola karnego nad bramką uderzył Grzegorz Szczepanik. Chwilę później z prawego sektora boiska  wprost w bramkarza strzelał Bartosz Nizio. W 18 minucie pierwszy raz interweniuje Alan Wesołowski. W 20 minucie kolejna akcja przyjezdnych kończy się strzałem Oskara Szczepanika, obronionym przez Rechtzigiela. W 27 minucie kolejna podbramkowa okazja w wykonaniu Spartan, kończy się kontrą z której miejscowi również nie skorzystali w postaci wykończenia akcji strzałem. W 30 minucie po akcji lewą stroną, zawodnik Lecha kończy strzałem z półwoleja, posyłając futbolówkę obok bramki Alana Wesołowskiego. W 36 minucie w dogodnej okazji strzeleckiej znalazł się Oskar Szczepanik, którego strzał zablokował jeden z obrońców Lecha. W 38 minucie dośrodkowanie na drugi słupek w wykonaniu Kuby Pszczoły dało możliwość zamknięcia akcji skutecznym strzałem, czego bliski był Witold Klym. W 44 minucie akcja miejscowych środkiem pola zakończyła się oddaniem strzału nad bramką Wesołowskiego. W ostatniej akcji pierwszej połowy kolejną dobrą okazję miał Charles Nwaogu ale w sytuacji jakiej się znalazł postanowił oddać strzał głową, co z pewnością zaważyło na niepowodzeniu tej akcji. Po przerwie działo się zdecydowanie mniej. W 51 minucie na bramkę Sparty uderzali rywale ale tradycyjnie-niecelnie. Chwilę później zawodnik Lecha w wyniku uderzenia z rzutu wolnego trafił piłką w mur w efekcie czego gospodarze mieli tylko rzut rożny z którego ostatecznie nie mieli żadnej korzyści. W 68 minucie w kolejnej akcji miejscowych Yevhenii Izdebskyi zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym. Stargardzki arbiter przyznaje „ jedenastkę” gospodarzom, którą na bramkę zamienia Marcin Resiak. W 86 minucie do remisu próbował doprowadzić Maciej Kraśnicki ale uderzył mocno niecelnie. Również niecelnie głową strzelał Charles Nwaogu, posyłając piłkę nad poprzeczką. W 89 minucie w wyniku straty piłki w środku pola z kontrą wyszli zawodnicy Lecha. „Oko w oko” z Alanem Wesołowskim znalazł się Bartłomiej Babiak, który ustanowił końcowy wynik spotkania 2-0. W końcówce, rozmiary porażki mógł zmniejszyć Witold Klym ale uderzenia głową tego dnia nie były jego silnym punktem w związku  z czym spotkanie siódmej kolejki zakończyło się dwubramkową porażką.