23. Piotr Kozdrapilka
  Charles Nwaogupilka 9.
19. Kacper Łagazk zmiana Michał Stolarek 14. zmiana
75. (Jakub Gutowski)
77' (Marek Masiukiewicz)
15. 62'
4. Adrian Mordal
zmiana Oskar Szczepanik 6.
2. (Patryk Gronkiewicz) 77 Bartosz Nizio 20.
10. (Patryk Jachemek)
60'  (Leszek Radziejewski) 17. 86'
7. Łukasz Wójcik zmiana  Klaudiusz Mucha 21.
21. (Adrian Kalinowski) 65'

WIEŻA:     SPARTA:

gwizdek Janusz Rybarczyk(Słupsk)
choragiewki Marcin Matysek, Piotr Woźniak

Beniaminek z Postomina nie pozostawił większych złudzeń w 5 serii gier podopiecznym trenera Sebastiana Rzymskiego. Inna sprawa to niekompletna kadra zespołu gości, która z pewnością tym faktem miała utrudnione zadanie. Gospodarze w 10 minucie po jednej z akcji na prawym skrzydle byli bliscy wyjścia na prowadzenie. Ostatecznie piłka trafiła w słupek. W 14 i 15 minucie próbowali zaatakować goście ale brakowało wykończenia lub w przypadku Charciego Nwaogu strzał był po prostu niecelny. Spartanie mieli jeszcze jedną okazję po kontrataku, dokładnie w 19 minucie. Ostatecznie podanie Klaudiusza Muchy nie dotarło do Charliego Nwaogu. Chwilę później mieliśmy pierwszy rzut karny dla Wieży. Ostatecznie niełatwy strzał udanie obronił Alan Wesołowski. Gospodarze coraz to mocniej naciskali na bramkę przyjezdnych i pod wpływem mnożących się błędów,  byli coraz to bliżsi celu. Ten osiągnęli w 30 minucie. Po wznowieniu gry z okolic bocznych boiska i dośrodkowaniu piłki na dalszy słupek, Spartanie tracą bramkę w stylu do jakiego nas przyzwyczaili w ostatnich tygodniach. Kilka minut później arbiter spotkania podyktował kolejny rzut karny dla miejscowych., który na bramkę zamienił Andrzej Łyszyk. Tuż przed przerwą niewiele pomylił się Klaudiusz Mucha, uderzając piłkę z linii pola karnego. Po przerwie wynik uległ kolejnej zmianie. Po jednej z akcji i zamieszaniu w polu bramkowym piłkę na raty do bramki Wesołowskiego pakują gospodarze. Mimo tej różnicy, Spartanie próbowali odwrócić losy spotkania. W 55 minucie rzut karny został przyznany dla zespołu Sparty. Pewnym egzekutorem okazał się Nwaogu.  Mimo zdobycia bramki, w kolejnych minutach kolejne okazje mieli miejscowi. Już w 58 minucie po akcji prawą stroną i niemocnym strzale, piłka przeszła obok bramki Wesołowskiego. W 61 minucie Klaudiusz Mucha oddał średniej jakości strzał w stronę bramkarza gospodarzy. W 66 minucie indywidualnie próbował Charles Nwaogu zdobyć kolejnego gola ale ostatecznie został powstrzymany przez jednego z obrońców. W kolejnych minutach akcje podbramkowe mieli już tylko miejscowi. Udanie interweniował Wesołowski w 70 oraz 79 minucie. W 83 minucie zrobiło się 4:1. Z pozoru niemocny strzał, jednak przy słupku, zaskoczył golkipera Sparty. W 88 minucie kolejna dobra interwencja bramkarza Sparty, zapobiegła utracie kolejnych bramek. W efekcie wynik nie uległ już zmianie.