21.  Radosław Misztal 65'

HUTNIK:      SPARTA:

gwizdek Marek Arys(Szczecin)
choragiewki Piotr Bitel, Ryszard Lewandowski

Mało przewidywalnym wynikiem zakończył się sobotni pojedynek w ramach 12 serii gier o mistrzostwo IV Ligi Zachodniopomorskiej. Goście plasujący się w strefie spadkowej udali się do wicelidera Hutnika Szczecin. Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach. Grząskie i gdzieniegdzie podtopione boisko powodowało ze gra nierzadko była przypadkowa co mogło tylko pomóc drużynie broniącej się. W 2 i 8 minucie akcje podbramkowe próbowali tworzyć przyjezdni ale ostatecznie w obu sytuacjach nie padły celne strzały. W 10 minucie groźnie zrobiło się pod bramką Sparty. Ostatecznie „miękka wrzutka” przeszła obok słupka bramki Bartka Rogowskiego. Ten interweniował w 13 minucie po strzale Łukasza Aleksandrowicza.  W 19 minucie prostopadłe podanie otrzymał Charles Nwaogu ale ostatecznie nie poradził sobie z dwójką środkowych obrońców w zespole Sparty. Minutę później po raz kolejny wykazał się Rogowski. Tym razem udanie obronił strzał Bartosza Sobinka. W 31 minucie niewiele po strzale głową pomylił się Charles Nwaogu. W 34 minucie po chwile wcześniej wykonywanym rzucie rożnym Paweł Gejdyk zahaczył Pawła Miązka w polu karnym.  Podyktowany rzut karny na bramkę pewnym strzałem zamienił Łukasz Aleksandrowicz. Do przerwy nic się nie zmieniło. W drugiej odsłonie od samego początku aktywniejsi byli goście, którzy ciężar gry przenieśli na połowę rywala. Po jednej z akcji zainicjowanej przez Edwarda Tondrika, piłkę na środek pola wyłożył Damian Mosiądz. Skorzystał z tego Wojtek Guźniczak, który strzałem w okienko doprowadził do wyrównania. W 60 minucie zrobiło się 2:1 dla przyjezdnych. Po rzucie wolnym, piłkę wypuścił z rąk golkiper Hutnika Dawid Wiśniewski z czego skorzystał Edward Tondrik zdobywając bramkę. Od tego momentu to goście przystąpili do głębokiej defensywy. W 63 i 64 minucie strzały gospodarzy broni Rogowski. W 66 minucie znów niewiele myli się Charles Nwaogu. W 70 minucie po jednej z kontr w wykonaniu gości, piłkę gubi Damian Mosiądz. W 79 minucie kolejny celny strzał na bramkę Rogowskiego, kończy się udaną interwencją bramkarza Sparty.  W 84 minucie faulowany w polu karnym był Wojciech Guźniczak. Do piłki podszedł Leszek Radziejewski i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.  W doliczonym czasie gry w wyniku dośrodkowania Adrian Skorb zdobywa bramkę kontaktową. Goście w ostatniej akcji tego spotkania mieli jeszcze jedną okazję by podwyższyć wynik ale trudne warunki do gry skutecznie to uniemożliwiały.